Haber

Türk dolandırılan güçlü kadınlar gözaltına alındı

Tayland Özel Harekat (CIB) grupları, başkent Bangkok’ta bir otele düzenlediği operasyonda bir Türk vatandaşını gözaltına aldı.

Bangkok’ta spor antrenörlüğü yaptığı öğrenilen 43 yaşındaki OG’nin, önce maddi durumu iyi olan bekar kadınlarla duygusal ilişki yaşadığı, ardından kadınlardan yüklü miktarda borç alarak ortadan kaybolduğu iddia edildi. yatırım amaçlı.

Taylandlı bir kadın yakın zamanda Bangkok’taki Udom Suk Polis Karakoluna spor salonunda buluştuktan sonra kendisinin ve OG’nin bir süredir arkadaş olduklarını şikayet etti ve kendisini Ryan olarak tanıtan spor salonu koçuna bunu anlattı. “otomobil ve kişisel bakım”Şirketin bölümlerine yatırım yapmak için yüklü miktarda para verdiğini belirten Erdoğan, ardından OG’nin ortadan kaybolduğunu belirtti.

Yatırımının daha sonra başkalarına satıldığını öğrenen kadının, dolandırıldığını anlayınca polise şikayette bulunduğu kaydedildi. Yaklaşık 10 yıldır emsal olarak suçlanan OG’nin Udom Suk Karakolundaki sorgusunda tüm suçlamaları reddettiği belirtilirken, Tayland Polisi tarafından soruşturma başlatıldı.

sarikaya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu