Yaşam

HAILEY, BIEBER SEX AND THE CITY’İ İZLEMEDİ!

Dünya çapında bir stil ikonu haline gelen Hailey Bieber’ın yeni dizisi Sex and the City’ye yeni başladığını öğrenince hepimiz şok olduk! Geçtiğimiz günlerde Instagram’da bir dizi fotoğraf paylaşan Bieber, yaptığı yorumla tüm takipçilerini şaşırttı. En doğal fotoğraflarının yanı sıra stil fotoğraflarını da paylaşan Rhode’un kurucusu, “Sex and the City serisini ilk kez şu sıralar izlemeye başladım.”

Bieber neden bu kadar geç başladı bilmiyoruz ama çok şaşırdık! Yepyeni dizi ve filmleri bitirdikten sonra Bieber’ın yeni uyarlaması olarak ekranlarımızda olan ‘Ve Aynen Böyle…’ dizisini de izlemesi gerekiyor. Yakalanacak o kadar çok bölüm ve film var ki!

Bieber’ın paylaşımına tıpkı bizim gibi Kim Kardashian da “İyi misin???? Bu çılgınlık” şeklinde tepki gösterdi. Stilist Maeve Reilly, “İlk kez mi???!!!!” yanıtını verdi. Fotoğraflara gelince, kapak resmi olarak selfie tercih eden Bieber, daha sonra eşi Justin Bieber ile randevusunda giydiği Magda Butrym elbisesiyle bir fotoğrafını paylaştı. Sarah Jessica Parker’ın canlandırdığı Carrie Bradshaw karakterinden birden fazla kez stiliyle esinlendiğini düşündüğümüz Sex and the City’nin ilk kez dizi ve filmleri bir stil güncellemesine neden olabilir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu