Haber

Cemile Bayraktar: Kılıçdaroğlu ile görüştük vedalaştık

Serbest yazar Cemile Bayraktar, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Alevi” başlıklı yazısının ardından Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüklerini duyurdu.

Bayraktar, 19 Nisan’da yazdığı “Allah benden razı olsun” başlıklı yazısında “28 Şubat’ı yaşamış biri olarak kendi adıma Kılıçdaroğlu Bey’e hakkımı veriyorum” ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra Twitter’da bir gönderi paylaştı. Bayraktar, “Yazım siyasi bir yazı değil, 28 Şubat’ta yaşadıklarımı içtenlikle yazdım, Kılıçdaroğlu’nu siyasi ve toplumsal olarak yaptıkları, bir asırlık kutuplaşmayı bitirmeye çalışması ve başarılı olması nedeniyle tebrik ediyorum ama takdire şayan. Dolayısıyla benim hakkım helaldir” dedi.

Yazının ardından Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştüklerini ve vedalaştıklarını belirten Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yazımdan sonra Kemal Kılıçdaroğlu Bey ile telefonda görüştük, tatil yaptık, vedalaştık. Türkiye’nin hukuki, demokratik ve ekonomik sorunlarına dikkat etmek gerekiyor, kutuplaştırıcı kimlik siyasetinden vazgeçmenin zamanı geldi. O geldiğinde anlaşmıştık” dedi. (HABER MERKEZİ)

yenimahalle-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu